Przeskocz do treści

Współpracownicy

mgr inż Aleksander Sieja:

Staż zawodowy rozpocząłem na budowie Elektrowni Szczytowo-Pompowej Porąbka -Żar, gdzie wykonywałem głównie prace realizacyjne, inwentaryzacyjne oraz geodezyjne pomiary odkształceń, a następne prowadziłem obsługę budowy “Zapory Dobczyce”, Zakładu Uzdatniania Wody w Dobczycach i rurociągów wodnych magistrali Dobczyce-Kraków.

Kolejne obiekty mojego stażu zawodowego, jako kierującego pracami geodezyjnymi, to budowy Huty Katowice, Elektrowni Siersza w Trzebini, Elektrowni Jaworzno, Kopalni Czatkowice. Dalsze losy stażu zawodowego, to znów bezpośrednia obsługa budowy, węgierskiej koksowni huty Dunaujvaros.

Później kierowałem i nadzorowałem pracami geodezyjnymi na budowach Huty Sendzimira, autostrady Prądy-Nogawczyce, krakowskiej Oczyszczalni Płaszów, obwałowań rzeki Wisły w Krakowie i obwodnicy autostradowej na odcinku Balice-Opatkowice w Krakowie.

 Przez cały staż zawodowy zajmowałem się głównie różnorodnymi geodezyjnymi pracami realizacyjnymi ale i wykonywałem lub nadzorowałem prace ewidencyjno-prawne, mapy dla celów projektowych, roboty z zakresu inwentaryzacji powykonawczej oraz prace z tematów inwentaryzacyjnych kończące się projektami regulacyjnymi torów kolejowych, jezdni podsuwnicowych, pieców obrotowych lub maszyn przemysłowych.

 Ukończyłem studia podyplomowe pt. “Program Wisła” na krakowskiej AGH i posiadam uprawnienie zawodowe od 1986 roku o numerze 3983 w zakresie specjalizacji 1,2,3.

Reklama
Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: